Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat Neden evden eve nakliyat ? Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir. Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir. Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar. Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel kullanıyoruz.

 Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat  Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat  Dijital Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınızı malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşakdır.

Samsun Avluca Evden Eve Nakliyat  Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

04 Ocak 2019
88 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN