Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Bahçeli Evler Nakliyat

Samsun Bahçeli Evler Nakliyat

Samsun Bahçeli Evler Nakliyat

Samsun Bahçeli Evler Nakliyat ev taşımacılığı sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Profesyonel bir şekilde eşyalarınızı eski yaşam alanınızdan yeni yaşam alanınıza taşır ve en iyi hizmeti sunarız. Özellikle taşınma sırasında bir çok şey aklınıza gelebilir. Fakat biz Bahçeli Evler Nakliyat olarak Öncelikle şöyle bir hizmet veririz . Eşya taşınma sırasında zarar görmemesi için bir çok malzemeyi yanımızda getirmekteyiz. Boncuk naylon, havalı naylon gibi malzemeler getiririz. Önce salon takımındaki vitrin konsol ve benzeri gibi mobilyalara atılıp sarılır ve en iyi şekilde hazır hale getiririz.

​Eğer cam gibi eşyalarınız varsa düzgün bir şekilde  havalı naylonlarla sarmaktayız. Ve böylece zarar görmez beyaz eşyaları da söküp eşyanın gideceği evde aynı şekilde ekibimizdeki montajı personellerimiz tarafından montajlarını yaparlar ve aynı aldığımız şekilde teslim ederiz.

Mutfaktaki kırılacak gibi malzemelerinizi eğer siz değerli müşterilerimiz toplama gibi fırsatınız yoksa da biz tüm kırılacak eşyalara koli ve gazete ve naylonla sarıp yerleştiririz. Böylece kolilerin üzerine hangi odaya gideceğini de yazarız ve taşınma sırasında aynen o odalara yerleştiririz ve böylece yerleştirilmesi kolaylaştırılır. Tüm eşyalarınızı özenle paketleyip özenle yeni yaşam alanınıza taşımacılığını yapmaktayız. Bahçeli Evler Nakliyat ile emin ellerdesiniz.

Bahçeli Evler Nakliyat iletişim için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

21 Kasım 2018
114 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN