Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat Şehiriçi Evden Eve Nakliyat süreci bize ulaşmanız ile başlar. İletişimden hemen sonra hazırlıklara başlarız ve EKSPER ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Eksper ekibimiz taşınacak eşyaları görür ve gerekli bilgilendirmeyi sizlere sunar.

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat Taşıma işlemi için tarih belirlenir. Belirlenen tarihte evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre ambalajlama yapılır. Eşyalarınız yeni evinize istediğiniz şekilde yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırılır.

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat  Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bunun bilinciyle eşyalarınıza gereken tüm özeni gösteriyoruz. Tüm eşyalarınızı hassasiyetlerine göre paketleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Paketleme işlemi öncelikle 1.Sınıf patpat naylon, strech film veya özel havalı malzemeler kullanılmaktadır.

Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat Kırılma tehlikesi olan malzemeler ise sarılıp kolilenmektedir. Taşıma yapılacak şehir ve eşyalar hakkında bilgi alınarak hazırlık yapılır. Belirlenen tarihte taşıma işlemi gerçekleşir. Yük asansörlü taşınma işleminden önce EKSPER ekibimiz evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapar. EKSPER ekibimiz ev eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir.

 Samsun Çamalan Evden Eve Nakliyat Bunun için caddeye veya otoparka bakan bir balkon, pencerenizin olması yeterlidir. Asansörlü taşımacılığa uygun şartlar bulunduğunda eşyalarınızı asansörle taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.

09 Ocak 2019
71 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN