Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Gecehan Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonu ile samsun Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Firmamız alanında deneyimli elemanları ile, eşyalarınızın özenle sökme-takma işleminden, ambalajlama ve paketleme işlemine kadar her türlü hizmeti profesyonel olarak vermekteyiz.
Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde, asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde, eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

 Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel elleri teslim edin, mutlu yuvanıza eşyalarınızı bizler taşıyalım. Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde, asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde, eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Samsun Gecehan Evden Eve Nakliyat Firmamız kendi elemanları ve özel MDF kaplı çelik kasalı nakliye araçları ile eşyalarınızı zamanında ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz odalara itina ile taşıyan firmamız, evlerinizin taşınmasında hijyen standartlarına da öncelik vermekteyiz. Samsun  Gecehan Evden Eve Nakliyat Ulaştırma bakanlığı onaylı K1, K3 yetkili  belgelerimiz vardır Taşıma Belgesine sahip ve samsun Ticaret Odasına kayıtlı olarak hizmet vermektedir. Firmamız eşyalarınızı istediğiniz kat aralığında isteğe uygun olarak Asansörlü Taşımacılık hizmeti de vermektedir.

18 Ocak 2019
49 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN