Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Gökçepınar Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gökçepınar Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gökçepınar Evden Eve Nakliyat

Samsun  Gökçepınar Evden Eve Nakliyat Sumsun’un ve Karadeniz’in en iyi nakliye firması olma vizyonuyla hareket eden firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmet vermekteyiz. Alanında deneyimli personelimiz eşyalarınızı özenle taşıyor, eşyalarınızın zarar görmesi durumunda yaptığımız sigorta sayesinde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Firmamız  Samsun Gökçepınar Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat, Kurumsal Nakliyat’ta kaliteli taşımayı hesaplı ücret karşılığında sunmaktadır.

Samsun  Gökçepınar Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızın ücretsiz ekspertizinin yanında ambalajlama ve paketleme işleminde ücret talep etmemektedir. Eşyalarınızın montaj ve demontajını yaparak nakliye hizmeti sunan firmamız evlerinizde odalarınıza göre eşyalarınızı isteğinize uygun yerleştirmekte ve hijyen standartlarına özen göstermektedir. Firmamız dükkanlarınızdan depolarınıza, bürolarınızdan ofislerinize kadar tüm eşyalarınızı tutanaklı ve sigortalı olarak özenle taşımakta, ambalajlama ve paketlemesine özen göstermektedir.

Samsun  Gökçepınar Evden Eve Nakliyat  firmamız eşyalarınızın hızlı ve güvenli taşınmasında 3. kattan 16. kata kadar eşyalarınızı taşımaktayız. Trafik durumu, çevre durumu ve evinizin kapı, pencere durumuna göre uygun şartların sağlanması durumunda işlem yapmaktayız.

20 Ocak 2019
70 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN