Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat firması olan nakliyecilik olarak sizlere taşıma hakkında özetlemek gerekirse malumat verelim.

Samsun Evden eve nakliyat günümüz dünyasında bütün insanoğlun bildiği bir sektördür.

Taşıma ambarından ayrı bir sektör olan evden eve nakliyecilik, ev eşyalarının taşınması üzerine kurulmuş olan bir ticaret alanıdır.

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat Bizlerde samsun evden eve taşıma alanından ev eşyalarının güvenli, sigortalı ve hızlı bir halde taşınması için gerek samsun şehir içi , gerekse şehirler arası nakliyecilik alanın etkinlik göstermekteyiz.
Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat olarak ev eşyası 4 aşamada gerçekleştirmekteyiz.

şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta durumlar aynıdır. Peki bu aşamalar nelerdir.
Ilk aşama taşınacak olan eşyaların tespiti yahut listelenmelidir. Eksperi mümkün olan eşyaların tespit edilmesi için ücretsiz ekserimiz eşyalara bakmak için öncelikle eşyanın alınacağı adrese gider ve tespitte bulunur. Burada evden eve nakliyat firması olarak sizlere farklılıklarımızdan ve taşımada yapılacak olan işçilikten bilgiler verilirken, sizlerinde taleplerini not ederek eşyanın tespiti yapılarak taşıma fiyatı belirlenir.
Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat İkinci hiyerarşi olarak samsun evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı taşıyacak olan ekibimiz ile görüşerek yapılacak işi hakkındaki ve eşya hakkında bilgi verir. Eşyalarını taşıyacak , ambalajlayacak ve mobilyalarının sökülü ve kurulum işlemlerini meydana getirecek işçi ve marangoz ustalarını belirler.
Eşyalarınızın taşınması için bütün ihtiyaçlar malzemeler ve ekibi belirlendikten sonrasında taşıma günü belirlenip o gün için sizlere gerek yazılı gerekse sözlü sözleşme yapılır.

Samsun evden eve taşıma için şehir içi yada şehirler arası nakliyecilikti firmamız sizlerden kopara alma hakkına haizdir.
Nakliyat günü vardığında sizlerle meydana getirilen anlaşma doğrultusundan eşyalarının araçlarımıza yüklenir ve sigorta işlemleri yapılır. şehir içi nakliyeci-lığından aynı gün teslimat ve kurulum yapılır. şehirler arası evden eve nakliyatta ise teslimat günler değişmektedir.

Samsun İstasyon Mahallesi nakliyat Sizlere belirtilen günlerde eşyalarınızın teslimatı ve kurulumu yapılır.
Samsun firması olan nakliyat eşyalarınızı taşırken sizlerin anılarını , yuvasını ve değerlerini taşıdığı bilinciyle hareket eder. Sizler işlerinizi yaparken bizlerde işimizi yapıyoruz. Nakliyat firmasının referasn listesinin hem mutlu ve huzurlu taşınmasının sebebi hepimiz işimizi severek yapıyoruz.

11 Kasım 2018
133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN