Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Liman Nakliyat

Samsun Liman Nakliyat

Samsun Liman Nakliyat

Samsun Liman Nakliyat Birinci aşamamız planlamadır. Samsun Liman Nakliyat şirketimizde çalışan deneyimli ekspertizler tarafından tüm eşyalar tek tek incelenir, eşya taşıma planlaması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir.

İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur. Samsun Liman Nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. SamsunLiman Nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir.

Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Samsun Liman Nakliyat tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

17 Aralık 2018
426 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN