Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat  

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel elleri teslim edin, mutlu yuvanıza eşyalarınızı bizler taşıyalım. Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat  Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde,asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde,eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat  Firmamız kendi elemanları ve özel MDF kaplı çelik kasalı nakliye araçları ile eşyalarınızı zamanında ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz odalara itina ile taşıyan firmamız,evlerinizin taşınmasında hijyen standartlarına da öncelik vermekteyiz.

Samsun Reşadiye Evden Eve Nakliyat Ulaştırma bakanlığı onaylı  K1,  K3 yetkili belgelerimiz vardır Taşıma Belgesine sahip ve samsun Ticaret Odasına kayıtlı olarak hizmet vermektedir. Firmamız eşyalarınızı istediğiniz kat aralığında isteğe uygun olarak Asansörlü Taşımacılık hizmeti de vermektedir.

19 Aralık 2018
382 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN