Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Saitbey Nakliyat

Samsun Saitbey  Nakliyat

Samsun Saitbey  Nakliyat

Samsun Saitbey  Nakliyat   Samsun’da taşımacılığa yön veren firmadır. Taşımacılıkta ilkeleri, misyonu ve vizyonu olan firmamız işlerinde muhakkak kaliteyi ön planda tutarak meslek etiğine sadık kalma amacı gütmektedir. Samsun Saitbey  Nakliyat Müşteri memnuniyetimiz gün geçtikçe artarak başarımız diğer firmalara yol gösterici ve örnek olmuştur.

Samsun Saitbey  Nakliyat İşlerimizde sigortalama, ambalajlama ve montaj/demontaj standartımızdır. Eşya dolabınız vs. mobilya ustamız tarafından zaiyatsız olarak sökülüp, yeni evinizde fabrikasyon ayarında geri montajı yapılır.
Samsun Saitbey  Nakliyat Beyaz eşyanız kaliteli streç, üstüne battaniye veya köpük laylon ile sarılarak muhafaza edilir. Yataklarınız özel kılıflarımız ile muhafaza edilip taşıma esnasında leke olması zarar görmesi engellenir. İsteğinize bağlı olarak eşyanızı deneyimli elemanlarımız ile özenle paketliyoruz.

Samsun Saitbey  Nakliyat  nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır.

21 Aralık 2018
276 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN