Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Selahiye Nakliyat

Samsun Selahiye Nakliyat

Samsun Selahiye Nakliyat

Samsun Selahiye Nakliyat  personeli evinize ya da iş yerinize göndererek; eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında expertiz hizmeti almayı kabul eden müşteriye detaylı bilgi verir. Ücretsiz  olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle Samsun Selahiye Nakliyat ile irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir. 

Selahiye Nakliyat Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçilen malzemelerdir.

Selahiye Nakliyat  Paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenecektir. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir titizlik göstermekteyiz.

22 Aralık 2018
232 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN