Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Tepecik Evden Eve Nakliyat

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat   Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel ellere  teslim edin, mutlu yuvanıza eşyalarınızı bizler taşıyalım. Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat   Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde, asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde, eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat  eski evinizden yeni evinize eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşır. Eski evinize  ekibimiz ile gelip paketleme işlemini bitirdikten sonra araca yerleştirilir ve yeni evinize yolculuk başlar.  Birde Gelin şöyle yeni evinize yerleştirme aşamamızdan bahsedelim biraz.

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat   Güvenli bir şekilde aracımızdan indirilen eşyalarınızı bir taraftan yeni evinize  içeriye taşınırken, diğer taraftan da sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemlerini yapıyoruz.

Samsun Tepecik Evden Eve  Nakliyat   Yerleştirme işlemi sırasında öncelikle, önceden demonte edilmiş olan mobilyalarınızın montajı yapıyoruz. Koli içerisinde getirilen eşyalarınız, daha sonradan yerlerinde karışıklığa meydan vermemek için, dilerseniz sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır, personelimiz tarafından belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, bağlantıları yapılarak, çalışır hale getirilir.

23 Aralık 2018
131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN