Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası Taşımacılık Taşınmaya karar verilen andan itibaren herkesin aklındaki tek düşünce taşınma sürecinin nasıl işleyeceği olmaktadır. Bu amaçla müşterilerimizin kafasındaki soru işaretlerini kaldırmak amaçlı taşınma süreci hakkında da detaylı bilgi veren ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu belirtmemiz gerekir. Taşınacağınız yeni mekânı bulduktan sonra yapılacak en önemli adım bu iş için uygun olan ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firma Şehirlerarası Taşımacılık şirketimize bulaşmaktır. Eğer Şehirlerarası Taşımacılık  firmamızla çalışmaya karar verdiyseniz büyük bir sorunu ortadan kaldırdığınıza emin olabilirisiniz.

Daha sonrası için yapılacak olanların nasıl da tahmin ettiğinizden kolay olduğuna bir süre inanmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü Şehirlerarası Taşımacılık ailesi olarak taşınma sürecindeki en büyük sorumluluğu alarak sizlerin konfor içinde taşınmanızı sağlamakla mükellefiz. Randevu alındıktan sonra yapılan ilk işlem taşınmadan önce eşyalarınıza uzman kişiler tarafından yapılacak olan ekspertiz hizmeti olacaktır. Bu hizmet sayesinde taşınmanız için gerekli olan personel, araç ve ambalaj malzemesi (sayısı ve büyüklüğü) belirlenip taşınmak istediğiniz gün uygulanması için plan hazırlanır ve eşyalarınızın sigortası Şehirlerarası Taşımacılık firmamız tarafından yapılır.

Şehirlerarası Taşımacılık Ambalajlama hizmeti ile eşyalarınız en uygun malzemeler ile kaplanarak kutulanacak ve kırılganlıklarına göre ayrıştırılarak araçlarımıza yerleştirilecektir. Asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanmak istediyseniz daha önceden binanın çevresinde keşifler yapılmak suretiyle asansörün yerleştirileceği en uygun konum belirlenir ve taşınacağınız gün bu plan uygulanır.

Şehirlerarası Taşımacılık Asansörümüz 20. kata kadar çıkma potansiyeline sahiptir. Şehirlerarası Taşımacılık Eşyalarınız paketlendikten sonra pencere veya balkondan asansöre yüklenir ve yerle bile temas etmeden araçlarımıza yüklenir. Böylelikle taşınma esnasında eşyalarınızın kirlenme ve kırılma ihtimali oldukça düşüktür. Yüklenme işlemlerine kırılması muhtemel olan eşyalara öncelik verilerek başlanılır. Eşyalarınız muntazam bir şekilde aracımıza yerleştirildikten sonra yine aynı şekilde taşınacağınız mekâna doğru harekete geçer ve burada da aynı titizlik ve özenle taşınır.

Ambalajları açılarak gerekli olan eşyalarınıza Şehirlerarası Taşımacılık  firmamızın usta marangozu vasıtasıyla montaj işlemi gerçekleştirilir. En az hasarla ve maksimum düzeyde konforla taşınmanız gerçekleşir. Son yıllarda evden eve taşımacılık hizmetlerinin gelişmesi ve insanlara daha iyi hizmet sağlanmasıyla ev taşıma süreçlerinin daha profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmeye başladığı aşikardır. Önceden tanıdıklar yoluyla eski yöntemler ile yapılan ev taşıma işlemleri pek çok sorunu da beraberinde getirmekteydi. Eşyaların kırılması, yıpranması, bozulması, çizilmesi ve hatta kaybolması bile sıklıkla karşılaşılabilecek sorunlar arasındaydı.

Şehirlerarası Taşımacılık  Firma olarak sizler kadar sıfır riskle ev taşıma işlemini gerçekleştirmeyi istediğimiz halde bu bazen dış faktörlerden dolayı mümkün olmayabilir. Bu açıdan yetkili ve uzman firmalar tarafından yapılan evden eve sigortalı taşımacılık sistemi ile insanlara hasarsız taşınma teminatı verildiği için sigortalı taşımacılık sıklıkla daha çok talep görmektedir. Sigortalı taşımacılık da firma olarak temel prensibimiz siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden, güvenli bir şekilde yeni ev veya ofisinize taşınmanızı sağlamaktır.

Şehirlerarası Taşımacılık olarak hizmetlerimiz de siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en temel ve birincil amacımızdır. Bu nedenle müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu düşünerek onlara daha kaliteli hizmet vermek ve taşınma işlemini en kısa sürede tamamlamak amacıyla evden eve taşımacılık işleminden önce uzman ve deneyimli kadromuz eşyalarınızın eksperini çıkararak taşınma sürecini en az sorun ve yüksek memnuniyet ile sonlandırmayı planlamaktadır. Eşyalarınızın durumu ve değeri önceden belirlenerek firmamız tarafından sigortalanır ve olası bir kaza veya zarar durumunda müşterilerimizi mağdur etmeden zararları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Şehirlerarası Taşımacılık Eşyalara gelen muhtemel zararlar; ürünler ambalajlanırken, istiflenirken, taşınırken ve Şehirlerarası Taşımacılık araçları ile transfer işlemi gerçekleştiği esnada firmamızdan doğabilecek zararları ve hasarları kapsamaktadır. Bu açıdan bakıldığında temel de sigortalı taşımacılığın en önemli altın kuralı eşyaların ambalajlarının firma tarafından titizlik ile yapılmasıdır. Özellikle eşyaların zarar görme durumu çoğunlukla yanlış ambalajlamak veya yanlış istiflemekten kaynaklanmış olduğu düşünülür ise müşterilerimiz tarafından ambalajlanan ürünlerde meydana gelebilecek ambalaj hatasından doğan hasarların sigorta dışı kalması bu açıdan mümkündür.

Şehirlerarası Taşımacılık  Yılların emeğini bir anda çöpe atmamak adına evden eve taşımacılık işlemini doğru bir adreste yapmak oldukça önemlidir. Bu anlam da müşterimize işinde uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuzla hizmet vermekten gurur duyarız. Her insan güzel yenilikler ile moral ve huzur bulur, mutlu olur. Kuşkusuz yeni bir ev almak, yeni bir eve taşınmak, hayatımızdaki en güzel ve en heveslendirici yeniliklerden biridir. Lakin tam da bu nokta da ev nasıl taşınacak, eşyalar nasıl ambalajlanacak, güvenli ve zararsız taşıma yapılabilecek mi, hasar durumunda yüksek bir maddi zarar olur mu, ya yeni eve alınan eşyalar bozulur, kırılır veya çizilirse gibi stresli aşamalar yaşanır. İşte tam da bu nokta da Şehirlerarası Taşımacılık olarak buradayız, bu ve daha fazla kaygılarınıza son vermek için sizlerleyiz.

12 Şubat 2019
187 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN