Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen her insana, garantili taşımacılık hizmeti sunar. Güvence altında sizde ev eşyanızı bizimle taşıya bilirsiniz. Samsun ve çevresinde sigortalı evden eve taşıma hizmetini garantili şekilde sunan tek firmayız. İşimiz sizin taşıma esnasında sorunsuz ve stressiz şekilde taşınmayı atlatmanızı sağlamaktır. Firmamız eviniz taşınırken elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanı karşılar. Kamyonun yolda kaza yapması, eşyanın yanması ve eşyanın çalınması şeklinde durumlara karşı ise sigortası yapılır. Samsun sigortalı ev taşıma sistemiyle eşyanız güvende. Sizde sorunsuz ve kaliteli ev taşıma hizmetini sigortalı ev taşıma sistemimizle pekiştirin. Size kalan bir tek bizi arayarak sigortalı evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz talep etmek kalıyor.

Sigortalı Nakliyat şirketiyle taşının. Benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı taşıma ile ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan karar vermeyin. Piyasa da çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelmiş olarak eşyanızı perişan etmeyin. Bizler samsun evden eve nakliyat olarak garantili ve sorunsuz taşımanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Hepimizin evinde maddi ve içsel değeri olan çok sayıda eşya var.

Sigortalı nakliyat ile ev taşıyarak samsun’da her insanın güvenini sağlayan firmamız, bu güvene yaptığı her işin gerisinde durarak başarmıştır. Bizden kaynaklı her türlü zararlar en kısa sürede giderilir. Satın alan memnuniyeti bizim için en kıymetli kavram. Memnuniyet sağlanırsa firmanın da geleceği garanti altına alınmış olur. İyi bir geleceğin yolu garantili samsun evden eve nakliyat hizmetini sigortalı ev taşımayla sunmaktan geçer.

Anlaşılan saatte işe başlanmasından, tüm taşımaların sigortayla yapılmasına; her eşyaya uygun materyal kullanımından (kraft kağıt, havalı naylon yahut battaniye), araçların bakımlarının düzenli yapılmasıyla otomobillerin yolda kalmasının önlenmesine; taşımalarda asansör kullanılmasından, her türlü soruna 24 saat muhattap bulunabilmesine, çeşitli prensipleri olan samsun 1 nakliyatın amacı; Samsun nakliyat’ın kaliteyle özdeşleşmesi ve sektörünün önder kuruluş haline gelmesidir.

Firmamız her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve geçmişten gelen tecrübesi ile itimat vermektedir. En kaliteli gelişmiş araç filosu ile taşımacılık alanında her vakit en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.