Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Ataköy Evden Eve nakliyat

Samsun Ataköy Evden Eve nakliyat

Samsun Ataköy Evden Eve nakliyat

Samsun Ataköy Evden Eve Nakliyat firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizler içinde önemlidir bunun için taşıma sırasında oldukça özen göstermekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertiz göndermekteyiz.

Tecrübeli eleman kadromuz ve kendi nakliyat asansörlerimiz ile eski yaşam alanınızdan yeni yaşam alanınıza  en iyi şekilde taşımayı planlayarak  evinizin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizin içinde Şehirler arası ev taşıma hizmetimizde mevcuttur.

Şehirler arası ev taşımacılığında da  yine asansörlü nakliyat araçlarımızı gerektiği taktirde  kullanmaktayız. Uzman ekip çalışanlarımız tarafından eşyalar önce koruma altına alınmaktadır. Kategorilere ayrılan eşyaların her birinin farklı bir koruma yöntemi bulunmaktadır. Böylece taşıma esnasında değerli eşyalarınızın  hasar almaları engellenmektedir. Ardından da belli bir sıra ile asansörle taşınmaktadır.

Küçük eşyalar için ise apartmandaki asansör ya da merdivenlerden indiren bizim kendi kadrolu ekip çalışanlarımız  tarafından taşınmaktadır. Fakat asansörle taşımada genelde bütün eşyaların asansörlerle indirilmesi daha çok tercih edilmektedir. Samsun Ataköy Evden Eve Nakliyat ile evini daha kolay taşı. 7/24 hizmet vermekteyiz.

19 Kasım 2018
114 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN