Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Çiftlik Evden Eve Nakliyat

Samsun Çiftlik Evden Eve Nakliyat

Samsun Çiftlik Evden Eve Nakliyat

Samsun çiftlik evden eve nakliyat  ev taşımacılığının zorluklarını aştık daha da kolaylaştıracak  asansörlü ev taşıma sistemini kullanmaktayız.

Asansörlü taşımacılığımızın yanı sıra kamyonlarımız  da kapalı kasadır.Kamyonlarımız makaslı değil son sistem  hava süspansiyonlu körüklüdür.

Hayatlarımıza kolaylık ve güven sağlayan ekipmanlarla çalışmakdayız. Her ekibimizde iki mobilyacı çalışmaktadır. Mobilya sökme montalama işlerini yapmaktadırlar. Samsun çiftlik evden eve nakliyat Firmamızda çalışan her personel bizim kendi şirketimizin kadrolu personelidir.

Gittiğimiz bütün işlerde eşyaları hijyen kurallarına uyarak paketliyoruz.

Samsun çiftlik evden eve nakliyat firmamız her zaman için müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Önceliğimiz müşterilerimizdir. Bu bakış acısıyla ilerlediğimiz için de her zaman daha da kaliteli ve memnuniyetli işler başarmaktayız.

Samsun evden eve nakliyat firmamız evden eve nakliyat konusunda yıllardır gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile uzmanlaşmış kadromuz, şehirler arası taşınma işlerinizde sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli taşıma hizmetleri sunacaktır.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.Ulaştırma bakanlığı onaylı K1, K3 yetkili  belgelerimiz vardır.

15 Kasım 2018
116 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN