Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat Uzun yıllardan bu yana sektörde yer edinen profesyoneller tarafından 2000 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.

Kısa süre içinde yurt içi ve dışında acente ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibarı ile bütün kara , deniz ve hava yolu taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı ve depolama hizmeti sunmaktadır.

Ek olarak samsun evden eve taşıma geliştirilen organizasyon yapısı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.
Samsun evden eve taşıma, kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen samsun evden eve nakliyat uzman ekibi, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün önder kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü kırılgan yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır..

Samsun Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır hizmet verdiğimiz evden eve taşıma sektöründe uzmanlığımız ve profesyonelliğimiz ile sektörde örnek olmakta ve tercih edilmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile evden eve nakliyat mevzusunda izlenmesi gereken noktalara titizlikle riayet eder ve satın alan memnuniyetini üst seviyede tutmaya gayret gösteririz.

Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Söz konusu prensip çerçevesinde firmamız özellikle rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Anılan rotalarda düzenli parsel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Taşımacılıkta yol arkadaşı‘’  özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde değişiklikler yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.

Samsun Evden Eve Nakliyat İndirimli Fiyatlar Başladı Firmamız eşyalarınızın en yüksek kalitede taşınmasını garantiliyor. Türkiye içerisinde eşyalarınızı arzu ettiğiniz yerden alarak gene sizin istediğiniz herhangi bir yere en iyi,en hızlı, en güvenli, en ekonomik şekilde dolandırıyoruz. Üstelik taşıma öncesi ekspertiz (eşyaların boyutlarının belirlenişi ve kullanılacak araç seçimi) işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.Evden eve her taşımada de montaj, paketleme, nakliye, nakliye sonrası kolilerin açılması, montaj, mobilyaların zevkinize göre yerleşimi hizmetlerini itinalı şekilde meydana getiren Samsun taşıma 7 gün 24 saat telefonunuzu bekliyor.

Faydalı bilgiler ; Eğer ilk defa taşınıyorsanız, faydalı bilgiler sayfamızdan taşınma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Samsun evden eve nakliyat firmaları olarak ekonomik taşıma fiyatları ile şehir içi şehirler arası evden eve taşıma, ofis taşıma ve depolama hizmeti vermekteyiz.

Samsun evden eve taşıma kendi bünyemizde bulunan nakliyat araçlarımızla bu sektöründe öncü firmalar arasındadır. Şehir içi ve şehirler arası ekonomik evden eve taşıma hizmetleri için büromuza bekliyoruz.

22 Haziran 2018
329 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN