Site Satilik İletişim

Sosyal Medyada Biz}

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Ödemeniz gereken maliyetten çok daha fazlasını ödeme riskine girmek istemiyorsanız gerçekten bu işe gönül vermiş, deneyimli, uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanlara sahip Sigortalı Nakliyat firmamızla çalışmak sizler için atılması gereken en doğru adım olacaktır. Sizin de taşınması gereken bir eviniz var ise Sigortalı Nakliyat  firmamız evinizi taşırken siz endişe taşımazsınız. İnşaat sektörünün hızlı ve sürekli olarak gelişmesiyle birlikte çok katlı blok apartmanların sayısı giderek artmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Özellikle bu tip yüksek yapılara, merdivenleri dar ve alçak olan binalara taşınmak normal ve eski usül sistemlerde çok daha zordur. Tam da bu noktada eşyalarınıza ve çevrenize hiçbir zarar vermeden yapılacak olan Asansörlü taşımacılık adeta bir kurtarıcı niteliği sağlamaktadır. Her aile veya birey için taşınmak zahmetli ve bir o kadar yorucudur. Bunun farkında olan Sigortalı Nakliyat firması olarak müşterilerimizin en az zahmet ve yorgunlukla evlerini kurmalarına yardımcı olmak için varız.

Bu hedefi gerçekleştirmek için asansörlü taşıma araçlarımız son derece uygundur. Eğitimli personel ve uygun ekipmanlar ile yapılacak Asansörlü taşımacılık olabilecek her türlü zararın önüne geçmektedir. Bin bir türlü emek ve zorlukla alınan eşyalarınızın güvenliği, müşterilerimizin olduğu kadar Sigortalı Nakliyat firmamız için de son derece önemli ve kıymetlidir. Asansörlü nakliyat ile çevre sakinlerini rahatsız etmeden ve gününüzün tamamını taşınma işlemine harcamadan çok daha rahat bir şekilde yeni evinize yerleşmeniz Sigortalı Nakliyat ilemümkündür.

Asansörlü nakliyat işleminin yapılabilmesi için önceden evde ve evin etrafında keşifler yapılması gerekmektedir. Taşınma işleminin gerçekleşeceği gün kullanılacak balkon veya pencere önceden tespit edilir. Taşınma esnasında asansör, aracı kullanacak operatör tarafından uygun görülen pencere veya balkona konuşlandırıldıktan sonra paketlenen eşyalar dikkatle asansöre yüklenir ve hiç yere değmeden olduğu gibi yük kamyonuna yerleştirilir. Böylece eşyalarınız etrafta kaybolmadan, hiç kirlenmeden ve minimum hasarla evden Sigortalı Nakliyat firmamızın personelleri tarafından çıkartılır. Yine aynı işlemler ile eşyalarınız özen ve titizlikle yeni evinize taşınır.

Temel anlamda daha az insan gücü kullanılarak makineler yardımıyla eşyalar indirildiği ve taşındığı için ev taşıma işlemi bu yöntem sayesinde daha kolay ve daha kısa sürmektedir. Sanılanın aksine oldukça makul bir fiyatta olan bu sistem pek çok kişi için sahip olduğu avantajlar sayesinde yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır.

Sigortalı Nakliyat  Asansörlü nakliyat aracımız ile eşyalarınız kırılmadan, yıpranmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde hayalini kurduğunuz eve güvenle taşınmaktadır. Bizimle yaptığınız telefon görüşmesine istinaden size gönderdiğimiz ücretsiz expertizimiz eşyalarınızı yerinde tespit ederek ne kadar malzeme,kaç tane eleman ve hangi boyutta araç gerekli olduğu konusunda detaylı bir rapor çıkartır ve size bununla ilgili maliyeti sunarak adresinizden ayrılır. Eşyalarınız personelimizin adresinize gelip zilinizi çalmasına müteakip firmamızın sorumluluğu altındadır. Paketlenen eşyalar hangi oda’dan alındığı yazılarak ve zarar görmeyecek bir şekilde kamyona yüklenir.Cam eşyalarınızın üstüne cam olduğu yazılır, tv kartona yerleştirilir. Tüm eşyalarınız ayrı paketlere konularak isimlendirilir.

Eşyalarınız personelimiz tarafından ambalajlanarak düzenli ve zarar görmeyecek bir şekilde kamyona yüklenir.Mobilyalarınız bağlanır, beyaz eşyalarınız sabitlenir ve eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden kamyonlara yüklenir.  Eşyalarınız yeni adrese getirildikten sonra, mobilyalarınız kurulur, beyaz eşyalarınız kurulu çalışır vaziyete getirilir, koltuklarınız ve geri kalan eşyalarınız yerine yerleştirilir. Memnuniyetiniz sağlandıktan sonra personelimiz adresinizden ayrılır. 

Sigortalı Nakliyat Evinizi taşımak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli. Sizi taşıma sıkıntısından kurtarmak için profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuzla sizlere en iyi ve kurumsal hizmeti kusursuz bir şekilde sunmaktayız. Dar merdivenlerde eşyaların sağa sola çarparak çizilme, kırılma risklerini asansörlü nakliye seçeneğimizle ortadan kaldırmaktayız. Sigortalı Nakliyat  içinde asansörlü evden eve nakliye hizmeti ve profesyonel ekibiyle adını hızla duyurmuştur.

Güvenilir bir ekipten özenli bir nakliyat hizmeti almak isteyen ve Samsun firmaları içinde bir arayışa giren herkesi Sigortalı Nakliyat kalitesi ile tanışmaya bekliyoruz. Nakliyat hizmetinizde, Sigortalı Nakliyat  ile eşyalarınız güvende.
Sigortalı Nakliyat evden eve nakliyat, her türlü kurumsal nakliyat, parça eşya nakliyat hizmetleri, eşya taşınması esnasında gerekli deneyimli personel ihtiyacı, taşınacak modüller ustalıkla sökülüp aynı şekilde monte edilmesi gibi konularda hizmet vermekteyiz. Sigortalı Nakliyat, artan talep ve müşteri ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde sürekli kendini yenilemektedir. Çağın gereklerine uygun teknolojiyi uzman personeli ile birlikte müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

15 Şubat 2019
224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN